Hakkımızda

Detayları kurgulamak bir meziyettir. Dünden bugüne, bugünden yarına bir zincirin her bir halkasını birbirine bağlamaktır organizasyon...

Hitay; çok sesli düşünebilmenin, bir akışı yoktan var ederek A'dan Z'ye size ulaştırabilmenin felsefesi ile yola çıkmış bir ekibin ürünüdür.

Uzman kadrosu ile ihtiyaçlarınıza cevap vermeyi planlayan Şirketimiz A Grubu Seyahat Acentası'dır. Otel ve uçak rezervasyonlarınızdan başlayan hizmet yelpazesi ile kişiye özel davet ve organizasyonların yanında turlar, kurumsal olarak planlanan seminer, kongre ve toplantılara kadar uzanan geniş bir çalışma alanına sahiptir. Halkla ilişkiler kampanyaları, kamuoyu araştırmaları gibi hizmetleri ise proje bazlı olarak kurumların ihtiyaçları doğrultusunda hazırlamakta ve sunmaktadır.

Sizin yerinize düşünmeyi ilke edinen ve "detaylar işimizdir" diye size zamanı hediye eden bir ekip ile tanışmak için bizim ile iletişime geçin..

Unutmayın "ÇÖZÜM ORTAĞINIZ"  bir telefon kadar yakınınızda olacak...©hitay turizm 2011, hitayturizm tarafından yapılmıştır.